JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA STRONIE ?

Aby dodać wiersz należy wejść na stronę:  https://poe.pl/rejestracja

JAK ZALOGOWAĆ SIĘ NA STRONIE ?

Aby zalogować się należy wejść na stronę: https://poe.pl/zaloguj-sie

- Można także bezpośrednio kliknąć w link LOGIN (który znajduje się w prawym górnym rogu strony)

JAK DODAĆ WIERSZ ?

Wiersze mogą dodać tylko osoby zalogowane na stronie.

Należy więc przejść przez poniższe etapy 1) ZAREJESTRUJ SIĘ  2) ZALOGUJ SIĘ
Osoba która jest zalogowana na stronie ma po prawej stronie MENU AUTORA w którym znajduje się link [Napisz wiersz].

Gdy klikniemy w link [Napisz wiersz] pojawia nam się strona na której publikujemy swój wiersz  - Należy wpisać Tytuł wiersza , treść wiersza oraz zaznaczyć ? Kategorię wiersza

Komentarze do wierszy są standardowo włączone - Można jednak je włączyć klikając [Zezwól na komentowanie]. Pamiętaj że nawet jak komentarze są wyłączone o akceptacji danego komentarza będzie decydować autor wiersza (po każdym komentarzu przychodzi do Ciebie mail z zapytaniem czy akceptujesz lub odrzucasz ten komentarz).
W momencie kliknięcia [Opublikuj Wiersz] - przycisk ten znajduje się w prawym górnym rogu - dodany wiersz jest już aktywny i znajduje się na stronię - dostępny jest dla wszystkich czytelników. Klikamy [Powrót] - lewy górny róg strony i powracamy do swojego panelu autora w którym możemy zarządzać wierszami.

INFORMACJE O PUBLIKACJI WIERSZY

Publikowanie wierszy na stronie www.poe.pl jest w pełni bezpłatne.
Czynności takie jak - rejestracja, logowanie, edycja wierszy, usuwanie wierszy, dodawanie wierszy, komentowanie itp. - także są i pozostaną bezpłatne. Nie są i nie będą w przyszłości pobierane żadne opłaty!.

ZASADY PUBLIKOWANIA WIERSZY

I. Publikowany tekst musi być własnego autorstwa

II. PRZY PUBLIKACJI WIERSZY ZABRANIA SIĘ !
   1)  Pisania wierszy bez polskich znaków oraz z błędami ortograficznymi, interpunkcyjnymi.
   2)  Używania w Tytule wiersza znaków: *, /, :, ;.., itp .
   3)  UMIESZCZANIA TEKSTÓW PISANYCH WYŁĄCZNIE DUŻYMI LITERAMI !
   4)  Używania podwójnego klawiszu [Enter] pomiędzy linijkami. Chyba że jest to uzasadnione.
   5)  Proszę pamiętać rozpoczęciu wiersza z dużej litery, Tytułu wiersza z dużej litery oraz zakańczaniu wiersza znakiem . (kropka). Nie odsuwamy wiersza po kropce [Enterem], ponieważ powstają bardzo duże nieestetyczne odstępy

III.  BARDZO PROSZĘ O NIE WKLEJANIE WIERSZA BEZPOŚREDNIO Z Microsoft Word ! Najlepiej jeśli wiersz jest wklejany ze ZWYKŁEGO NOTATNIKA WORD.

IV. ADMINISTRATOR STRONY ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO EDYCJI WIZUALNEJ WIERSZA (zmiana czcionki interlinii oraz odstępów pomiędzy tekstami - brane są tutaj sugestie autor wiersza) oraz usunięcia tekstów rażąco naruszających regulamin bez podania przyczyn.

V. Użytkownik strony przed publikacją wiersza zobowiązany jest stworzyć sobie kopię zapasową wierszy na swoim prywatnym nośniku danych. Administrator strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie wypadki losowe w których twórczość zostanie skasowana lub też usunięta z winy użytkownika, usterki serwera na którym znajduje się strona lub też usunięcia ich przez administratora. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcie całego konta użytkownika wraz z wierszami bez podania przyczyn.

VI. Osoby które będą podawać w panelu rejestracji fałszywe bądź też nieaktualne maile, wówczas ich konta użytkownika będą usuwane.

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY

1. Obrażanie osób w komentarzu będzie prowadziło do zablokowania konta na 72 godziny.
2. Trzykrotne upomnienie skutkuje usunięciem konta ze strony www.poe.pl
3. Proszę aby w komentarzach odnosić się z szacunkiem do komentowanego wiersza oraz osoby która go napisała.
4. Proszę o stosowanie konstruktywnych wypowiedzi które mają pomagać a nie deprecjonować.

OPCJE AKCEPTACJI KOMENTARZY DO MOICH WIERSZY

Jeśli jesteś autorem wiersza musisz wiedzieć że w kwestii komentowania masz 2 opcje akceptacji komentarzy.
1. Twój wiersz nie będzie w ogóle komentowany jeśli odznaczysz opcję "Zezwól na komentarze" (szary guzik).
2. Jeśli wyrazisz zgodę na komentowanie w postaci odznaczenia "zielonego guzika" - "Zezwól na komentarze" - informacje o napisanych komentarzach będą przychodziły do Ciebie na mail. W mail tym będziesz mógł kliknąć w opcję OPUBLIKUJ KOMENTARZ lub ODRZUĆ KOMENTARZ

tzn zaakceptować komentarz który wówczas pojawi się na stronie lub go odrzucić. To od Ciebie decyduję które komentarze będą opublikowane ! (Pamiętaj więc aby sprawdzić czy mail który został podany w panelu administratora jest aktywny.!).

PRAWA AUTORSKIE WIERSZY

Właścicielem wiersza jest osoba która go publikuje na stronie tj autor publikacji. Administrator strony nie posiada żadnych praw do opublikowanych wierszy stronie. Nie ponosi także w żadnym stopniu odpowiedzialności za treści które się w nim znajdują.

INFORMACJE O STRONIE WWW.POE.PL

Strona ww.poe.pl powstała w 2004 roku. Od samego początku związana jest z poezją oraz publikowaniem wierszy. Strona POE.PL - MIEJSCE Z POEZJĄ zapewnia w 100% bezpłatne publikowanie wierszy oraz czytanie poezji. Obecnie można znaleźć tutaj wiersze w 49 kategoriach tematycznych oraz w prosty sposób opublikować wiersz.