Mija prawie rok od czasu ostatniej zbiórki na funkcjonowanie strony POE.PL Zbiórki, która przekazywana jest na opłatę domeny www.poe.pl, opłatę serwera, opłaty za aktualne oprogramowanie na którym działa strona oraz aktualizację bezpieczeństwa użytkowników. Jeśli ktoś jest zainteresowany przekazaniem wsparcia na funkcjonowanie poe.pl może to zrobić przelewając dowolną kwotę na nr konta (kliknij tutaj). Strona www.poe.pl była, jest i będzie darmowa. Nikt nie musi i nie będzie musiał nigdy płacić za jej użytkowanie. Wszelkie formy wsparcia strony będą anonimowe i w pełni dobrowolne. Zbiórka organizowana jest z uwagi na charakter niedochodowy strony  (brak reklam).  Strona na pewno będzie działała i z otwartymi rękami witała wszystkich, tych którzy będą chcieli publikować swoją twórczość. ZBIÓRKA JEST W 100% DOBROWOLNA. Jeśli chcesz wesprzeć stronę kliknij tutaj    

 

WIERSZE NAJLEPSZYCH POLSKICH AUTORÓW POEZJI

CODZIENNIE NOWY WIERSZ W JEDNEJ Z 50 KATEGORII WIERSZY

NAJNOWSZE WIERSZE:

Dla Ciebie

rozmyślałem pół nocy

zasnąć nie miałem siły
czas poszarpany
coraz krótszym dniem

a kiedy sen mnie zmorzył
w tym śnie byłaś właśnie ty
wzywałaś pomocy
dzieci do ciebie się tuliły
ja byłem ukamienowany

dzisiaj już wiem
kto zamek od drzwi otworzył
aby odeszły wszystkie łzy
wiatr znów wieje z zachodu
ptaki szykują się do odlotu

delikatnie by nie złamać knotu
gaszę świecę bo już świta
już nikt o nic nie zapyta
nie odczuwasz serca głodu
pozostaną nieodczytane znaki

dlaczego zabrakło mocy
aby powrócić
jak te ptaki

dylematy
List
 

Komentarze

bronmus45 w czwartek, 14 listopad 2019 09:59

Jak już tak pragniesz być na czołowym miejscu strony, to chociaż publikuj nowe teksty, a nie przenoś tego samego z dołu do góry. To chyba jednak świadczy niezbyt pozytywnie o takiej osobie. A to już czynisz kolejny raz - w kolejnych dniach ..

0
Jak już tak pragniesz być na czołowym miejscu strony, to chociaż publikuj nowe teksty, a nie przenoś tego samego z dołu do góry. To chyba jednak świadczy niezbyt pozytywnie o takiej osobie. A to już czynisz kolejny raz - w kolejnych dniach ..
Maciej w czwartek, 14 listopad 2019 10:18


Pokazałem ci jak głupio to wygląda, KIEDY ktoś cały czas chce być na świeczniku.
Bo tylko ty zamieszczasz bez umiaru po 5-6 wierszy dziennie w dodatku monotematyczne aby tylko być na samym ,, wirchu,,.

0
Pokazałem ci jak głupio to wygląda, KIEDY ktoś cały czas chce być na świeczniku. Bo tylko ty zamieszczasz bez umiaru po 5-6 wierszy dziennie w dodatku monotematyczne aby tylko być na samym ,, wirchu,,.
bronmus45 w czwartek, 14 listopad 2019 10:35

Co ty znowu bredzisz ..?!!! Przecież ja nie zachowuję się w ten - łajdacki sposób - aby operować tym samym tekstem .. publikując go ... usuwając i znowu wstawiając, aby tylko przewodzić stawce na głównej stronie. Twój kolega Kazimierz czynił to samo, lecz chyba podobna reprymenda poskutkowała, bo zaniechał owych, gówniarskich poczynań. A ty kolejny dzień nie możesz znieść tego, aby ktoś inny był na stronie wyżej od ciebie ..
Po prostu żenujące, lecz w twoim akurat przypadku - normalka ..

0
Co ty znowu bredzisz ..?!!! Przecież ja nie zachowuję się w ten - łajdacki sposób - aby operować tym samym tekstem .. publikując go ... usuwając i znowu wstawiając, aby tylko przewodzić stawce na głównej stronie. Twój kolega Kazimierz czynił to samo, lecz chyba podobna reprymenda poskutkowała, bo zaniechał owych, gówniarskich poczynań. A ty kolejny dzień nie możesz znieść tego, aby ktoś inny był na stronie wyżej od ciebie .. Po prostu żenujące, lecz w twoim akurat przypadku - normalka ..
Maciej w czwartek, 14 listopad 2019 10:53

Toż piszę ci gościu, że ty zamieszczasz dziennie furę wierszy aby tylko być na szczycie...
a ja swój mogę przenieść kiedy chcę i gdzie chcę i mogę go nawet wykasować bo mam do tego prawo jako autor.
I tyle w temacie. Więcej tłumaczyć ci tego nie zamierzam.

0
Toż piszę ci gościu, że ty zamieszczasz dziennie furę wierszy aby tylko być na szczycie... a ja swój mogę przenieść kiedy chcę i gdzie chcę i mogę go nawet wykasować bo mam do tego prawo jako autor. I tyle w temacie. Więcej tłumaczyć ci tego nie zamierzam.