WIERSZE

Dla Ciebie

rozmyślałem pół nocy

zasnąć nie miałem siły
czas poszarpany
coraz krótszym dniem

a kiedy sen mnie zmorzył
w tym śnie byłaś właśnie ty
wzywałaś pomocy
dzieci do ciebie się tuliły
ja byłem ukamienowany

dzisiaj już wiem
kto zamek od drzwi otworzył
aby odeszły wszystkie łzy
wiatr znów wieje z zachodu
ptaki szykują się do odlotu

delikatnie by nie złamać knotu
gaszę świecę bo już świta
już nikt o nic nie zapyta
nie odczuwasz serca głodu
pozostaną nieodczytane znaki

dlaczego zabrakło mocy
aby powrócić
jak te ptaki

Między wierszami
List
 

Komentarze 4

Gość w czwartek, 14 listopad 2019 09:59

Jak już tak pragniesz być na czołowym miejscu strony, to chociaż publikuj nowe teksty, a nie przenoś tego samego z dołu do góry. To chyba jednak świadczy niezbyt pozytywnie o takiej osobie. A to już czynisz kolejny raz - w kolejnych dniach ..

Jak już tak pragniesz być na czołowym miejscu strony, to chociaż publikuj nowe teksty, a nie przenoś tego samego z dołu do góry. To chyba jednak świadczy niezbyt pozytywnie o takiej osobie. A to już czynisz kolejny raz - w kolejnych dniach ..
Maciej w czwartek, 14 listopad 2019 10:18


Pokazałem ci jak głupio to wygląda, KIEDY ktoś cały czas chce być na świeczniku.
Bo tylko ty zamieszczasz bez umiaru po 5-6 wierszy dziennie w dodatku monotematyczne aby tylko być na samym ,, wirchu,,.

Pokazałem ci jak głupio to wygląda, KIEDY ktoś cały czas chce być na świeczniku. Bo tylko ty zamieszczasz bez umiaru po 5-6 wierszy dziennie w dodatku monotematyczne aby tylko być na samym ,, wirchu,,.
Gość w czwartek, 14 listopad 2019 10:35

Co ty znowu bredzisz ..?!!! Przecież ja nie zachowuję się w ten - łajdacki sposób - aby operować tym samym tekstem .. publikując go ... usuwając i znowu wstawiając, aby tylko przewodzić stawce na głównej stronie. Twój kolega Kazimierz czynił to samo, lecz chyba podobna reprymenda poskutkowała, bo zaniechał owych, gówniarskich poczynań. A ty kolejny dzień nie możesz znieść tego, aby ktoś inny był na stronie wyżej od ciebie ..
Po prostu żenujące, lecz w twoim akurat przypadku - normalka ..

Co ty znowu bredzisz ..?!!! Przecież ja nie zachowuję się w ten - łajdacki sposób - aby operować tym samym tekstem .. publikując go ... usuwając i znowu wstawiając, aby tylko przewodzić stawce na głównej stronie. Twój kolega Kazimierz czynił to samo, lecz chyba podobna reprymenda poskutkowała, bo zaniechał owych, gówniarskich poczynań. A ty kolejny dzień nie możesz znieść tego, aby ktoś inny był na stronie wyżej od ciebie .. Po prostu żenujące, lecz w twoim akurat przypadku - normalka ..
Maciej w czwartek, 14 listopad 2019 10:53

Toż piszę ci gościu, że ty zamieszczasz dziennie furę wierszy aby tylko być na szczycie...
a ja swój mogę przenieść kiedy chcę i gdzie chcę i mogę go nawet wykasować bo mam do tego prawo jako autor.
I tyle w temacie. Więcej tłumaczyć ci tego nie zamierzam.

Toż piszę ci gościu, że ty zamieszczasz dziennie furę wierszy aby tylko być na szczycie... a ja swój mogę przenieść kiedy chcę i gdzie chcę i mogę go nawet wykasować bo mam do tego prawo jako autor. I tyle w temacie. Więcej tłumaczyć ci tego nie zamierzam.
Gość
wtorek, 14 lipiec 2020