Mija prawie rok od czasu ostatniej zbiórki na funkcjonowanie strony POE.PL Zbiórki, która przekazywana jest na opłatę domeny www.poe.pl, opłatę serwera, opłaty za aktualne oprogramowanie na którym działa strona oraz aktualizację bezpieczeństwa użytkowników. Jeśli ktoś jest zainteresowany przekazaniem wsparcia na funkcjonowanie poe.pl może to zrobić przelewając dowolną kwotę na nr konta (kliknij tutaj). Strona www.poe.pl była, jest i będzie darmowa. Nikt nie musi i nie będzie musiał nigdy płacić za jej użytkowanie. Wszelkie formy wsparcia strony będą anonimowe i w pełni dobrowolne. Zbiórka organizowana jest z uwagi na charakter niedochodowy strony  (brak reklam).  Strona na pewno będzie działała i z otwartymi rękami witała wszystkich, tych którzy będą chcieli publikować swoją twórczość. ZBIÓRKA JEST W 100% DOBROWOLNA. Jeśli chcesz wesprzeć stronę kliknij tutaj    

 


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE O PUBLIKACJI WIERSZA:


Wyłącznie zalogowani użytkownicy mają dostęp do działu "DODAJ WIERSZ"
Aby móc publikować wiersze załóż konto - kliknij tutaj (rejestracja)
Jeśli już jesteś zarejestrowany / zarejestrowana - kliknij tutaj (logowanie)
W prawym menu autora mamy link - Dodaj wiersz.

Wpisujemy w otwartym oknie
1). Tytuł wiersza
2). Treść wiersza
3). Wybieramy kategorię.
4). Wybieramy opcje czy wyrażamy zgodę aby czytelnicy komentowali nasz wiersz.
5). Klikamy Opublikuj Wiersz (prawy górny róg strony)
6). Klikamy Powrót (lewy górny róg strony)
7). Wiersz jest już opublikowany.SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN DODAWANIA WIERSZY

I. Publikowany tekst musi być własnego autorstwa
II. PRZY PUBLIKACJI WIERSZY ZABRANIA SIĘ !
   1)  Pisania wierszy bez polskich znaków oraz z błędami ortograficznymi, interpunkcyjnymi.
   2)  Używania w Tytule wiersza znaków: *, /, :, ;.., itp .
   3)  UMIESZCZANIA TEKSTÓW PISANYCH WYŁĄCZNIE DUŻYMI LITERAMI !
   4)  Używania wielokrotnego klawiszu [Enter] pomiędzy linijkami. Chyba że jest to uzasadnione.
   5)  Proszę pamiętać rozpoczęciu wiersza z dużej litery, Tytułu wiersza z dużej litery oraz zakańczaniu wiersza znakiem . (kropka). Nie odsuwamy wiersza po kropce [Enterem], ponieważ powstają bardzo duże nieestetyczne odstępy
III.  BARDZO PROSZĘ O NIE WKLEJANIE WIERSZA BEZPOŚREDNIO Z Microsoft Word ! Najlepiej jeśli wiersz jest wklejany ze ZWYKŁEGO prostego NOTATNIKA.
IV. ADMINISTRATOR STRONY ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO EDYCJI WIZUALNEJ WIERSZA (zmiana czcionki interlinii oraz odstępów pomiędzy tekstami - brane są tutaj sugestie autor wiersza) oraz usunięcia tekstów rażąco naruszających regulamin bez podania przyczyn.

Całkowite użytkowanie portalu (rejestracja, logowanie, dodawanie wierszy, edycja, itp. są i zawsze będą w pełni bezpłatne). Publikowane wiersze są i zawsze będą własnością ich autorów do których posiadają pełne prawa.