REGULAMIN

1. Portal www.poe.pl Nazwa [POE.PL - Codziennie nowe wiersze polskich autorów poezji] służy do bezpłatnej publikacji wierszy oraz tekstów.

2. Portal POE.PL jest w 100% bezpłatnym portalem. Rejestracja, logowanie się, rejestrowanie, publikowanie wierszy, komentowanie, usuwanie, edytowanie wierszy, czytanie wierszy itp. są i będą bezpłatne.

4. Użytkowników strony prosi się o rozsądne i konstruktywne komentowanie twórczości innych autorów. Naruszenie zasad będzie skutkowało blokadą konta.

3. Administrator strony zastrzega sobie prawo do usunięcia konta użytkownika naruszającego regulamin oraz wszelkiej jego twórczości bez podania przyczyn,

4. Wszelka Twórczość jest wyłącznie własnością osoby która ją publikuje. Strona www.poe.pl nie rości sobie żadnych praw do wszelkich tekstów które się na niej znajdują.

5. Właściciel portalu dokłada wszelkich starań aby portal działał w pełni prawidłowo.

6. Na portalu nie zamieszczamy wierszy o tematyce politycznej (nie wymieniamy nazw partii politycznych oraz ich skrótów) Nie przytaczamy polityków z imienia lub nazwiska. Wiesze takie będą usuwane bez ostrzeżenia.

7. W komentarzach do wierszy nie dyskutujemy na tematy polityczne związane z partiami politycznymi oraz polityką.

8. Osoby które będą agresywnie nastawione do innych. Trwale atakowały innych uczestników będą zawieszani początkowo na 72h a następnie na 7 dni. Po trzecim upomnieniu konto będzie usuwane.

9. Usunięcie wiersza może odbyć się samodzielnie z poziomu panelu administracyjnego. Autor może skasować dowolną ilość wierszy w każdej chwili bez podania przyczyny.

9. POLITYKA PRYWATNOŚCI znajduje się tutaj - kliknij otwórz

10. FAQ CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA - oraz więcej informacji o zasadach panujących na stronie POE.PL - kliknij otwórz